KONST / Litografier / Färglitografier 14719036

nr 1471 9036

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 250-upplaga, yttermått inklusive ram: 64x91 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:42:27

29/5 16:12:55 1      100 kr
30/5 20:35:02 2      Vinnande bud

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare